LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

HLAVNÍ TÉMATA

TÉMATA

NĚCO Z MÝCH
SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

INSTAGRAM

Natočil jsem pro vás video report o českých kovových kytarách #MilesGuitars. Jako speciální host @krejcoves z Monkey Budiness, který nám na kytary zahrál a podělil se o svézkušenosti s těmito unikátními nástroji. Link na video v m elm biu @matomisik nebo hledejte na mém YouTune 🎸 #steelcaster #steelguitar #miles #kytarovazbrojnice #kovovakytara #matomisik

YOUTUBE

3

duben
2016

Moje nová kapela Gingerhead

témata: Tvorba novinky | Muzika

Rád bych Světu oznámil, že jsme s přáteli založili kapelu Gingerhead. Po 10ti letech opět kapela, ktará mne naplňuje a tuším, že osloví i některé z Vás.


Hudba se má poslouchat a né o ní moc mluvit, tak budu stručný :)
S Gingerhead jsme se setkali na takovém nezávazném jamování, které počátkem roku 2015 inicioval můj kamarád a bývalý spoluhráč ze Selfbrush Dandýs. Ono když ta energie funguje, tak to prostě poznáte. A tak jsme si řekli, že by byla opravdu škoda nevyužít tak dobré konstelace a že založíme společnou kapelu.

Momentálně jsme do světa vypustili náš první singl Holy Ground, ke kterému brzo vznikne i videoklip. Intenzivně pracujeme na dokončování dalšího materiálu, abychom už v létě mohli začít koncertovat.

Gingerhead jsou:
Eliška Flaková – zpěv
Luboš Moravec – kytara, vokály
Maťo Mišík – kytara
Vlasta Klein – basa
Tomáš Piala – bicí

Veškeré podrobnosti o kapele včetně koncertů, kontaktů, odkazů na sociální sítě atd. naleznete na našich stránkách www.gingerhead.cz.

A zde je náš první singl Holy Ground... přeji příjemný poslech a budu moc rád za vaše postřehy a reakce.

SDÍLEJ:

KOMENTÁŘE:

VZHŮRU
© 2019 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty