LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

HLAVNÍ TÉMATA

TÉMATA

NĚCO Z MÝCH
SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

INSTAGRAM

A máme tu dalšího vítěze giveaway soutěže #KytarovaZbrojnice!!! Radku gratulace a díky za parádní foto 👌🎸 Kdo by chtěl taky podobné ceny vyhrát, aktuální soutěž najdete ve videu s Adamem Krofianem (link v mém biu 👉@matomisik). Díky partnerů souteže: @_widara_ @coffee_custom_cabs @furchguitars @janicekpicks_ourstory

YOUTUBE

18

březen
2019

Jak vypadá den kytaristy?

témata: Pro muzikanty

Krátké video o jednom dni v životě kytaristy. Ale přeci jen to není jen tak obyčejný den... Gingerhead si jedou zahrát s Wohnout do Brněnského Sono klubu.


Natočit toto video byl spíš spontánní nápad a do poslední chvíle jsem netušil, co z toho bude. Když jsem chodil s kamerou po pumpě nebo mezi spoluhráči, připadal jsem si spíš jak blbec... ale to je o cviku a časem se to snad bude zlepšovat.

No a jak to dopadlo, se můžete podívat zde, v tomto videu. Podívejme se, jak může vypadat kytaristův den... Od ranních příprav, servisu nástrojů vč. natahování strun, přehrání repertoáru, nakládání nástrojovky, přepravy do Brněnského Sono Centra, radostné shledání s kamarády z Wohnout, přípravy před koncertem až po vrchol večera — koncert Gingerhead!

Tak pěkné pokoukání a klidně mi k videu napište nějaké komentáře :)

 

SDÍLEJ:

KOMENTÁŘE:

VZHŮRU
© 2019 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty