LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

HLAVNÍ TÉMATA

TÉMATA

NĚCO Z MÝCH
SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

INSTAGRAM

Studio time... 🎸🎚🎙konečně jsme se dokopali k tomu, natočit s @gingerheadband dlouhohrající album... jakože naše vlastně první 🥇... tak nám držte palce! 🤞#gingerheadband #recordingtime #matomisik #guitartracking #pedalboard #twonotes #torpedocaptor #torpedocab #tubeamp

YOUTUBE

11

srpen
2019

Kytarová zbrojnice #11 – The Agony

témata: Tvorba novinky | Pro muzikanty | Kytarová zbrojnice

úvodní fotka

Jedenáctý díl Kytarové zbrojnice se nese ve znamení heavy rockových riffů a dívčího šarmu kytarového tandemu Nikola Kandoussi a Tereza Pšenčíková z kapely The Agony. Holky nám daly nahlédnout pod pokličku svého divotvorného kytarového hrnce a ukázaly všechny přísady, díky kterým tato divoká dívčí kapela dobývá velká pódia u nás i v zahraničí.


Kapelu The Agony mi poprvé ukázal Tony Salva, který jim ladil jejich kytarové vybavení. Trvalo asi rok, než jsem se dostal na koncert. No a to už byl jen krůček od toho, pozvat a dohodnout natáčení Kytarové zbrojnice. A tak se i stalo. Natáčelo se u kapely ve zkušebně a ač to byla pro mne trochu změna (dva hosté místo jednoho), tak jsme to nakonec zvládli. A jako vždy, natáčelo se ještě jedno extra video... a dopadlo to tedy dost ujetě (pokud ho zveřejníme, uvidíte sami).

Tato divoká parta má na svém kontě již dvě studiová alba, obježděná pódia předních českých i zahraničních festivalů nebo předskakování zahraničním hvězdám jako Girlschool či Loudness. Kapela je svým způsobem jedinečná a rozhodně má drive a stojí za pozornost.

„Jsme takové osmikozé dívčí kvarteto”

Rád bych moc poděkoval partnerům tohoto videa, díky jejichž pomoci je realizace tohoto mého projektu snazší a v budoucnu mohou vznikat další a další díly. Konkrétně lidem z Widara, Coffee Custom Cabs, Janicek Picks, Furch guitars, Jolana guitars, LeeHooker InstrumentsMUSICstage.cz.

A jako bonus si můžete na stránkách MUSICstage.cz přečíst rozhovor, který jsme pro Vás s Michalem jednoho letního dopoledne připravili v pražské Stromovce.

Líbí se Vám co dělám a rádi by jste mne v tom podpořili? Info jak se stát mým patronem ZDE.


Soutěž

Soutěž poběží od 9.8. do 7.9.2019
Vyhraj parádní kytarové dárky, kterými do soutěže přispěli partneři pořadu
Kytarová zbrojnice.
Přejít na stránku soutěže


Video — reportáž

Přepínat jednotlivé kapitoly tohoto videa lze pouze v prostředí YouTube (najdete je dole v popisu videa). Pro otevření videa v prostředí YouTube spusťte video a poté klikněte na logo YouTube v pravém dolním rohu.

Nezapomeň se přihlásit k ODBĚRU mého YouTube kanálu.


Seznam vybavení: Nikola Kandoussi

ELEKTRICKÉ KYTARY:

elektrické kytary
Vlevo Stratocaster Terezy a dvě levácké kytary Nikoly.

APARATURA:

aparatura

PEDALBOARD A EFEKTY:

pedalboard a efekty

DOPLŇKY:


Seznam vybavení: Tereza Pšenčíková

ELEKTRICKÁ KYTARA:

APARATURA:

doplňky
Aparát vlevo patří Tereze a ten vpravo Nikole.

doplňky

PEDALBOARD A EFEKTY:

doplňky

DOPLŇKY:

doplňky


Tereza, Maťo a Nikola
A na závěr společné foto... (Terka Pšenčíková, Maťo Mišík a Niki Kandoussi, 14. července 2019)


VIDEOKLIP: The Agony — Loverboy Psycho

 

SDÍLEJ:

KOMENTÁŘE:

VZHŮRU
© 2019 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty