LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

HLAVNÍ TÉMATA

TÉMATA

NĚCO Z MÝCH
SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

INSTAGRAM

Natočil jsem pro vás video report o českých kovových kytarách #MilesGuitars. Jako speciální host @krejcoves z Monkey Budiness, který nám na kytary zahrál a podělil se o svézkušenosti s těmito unikátními nástroji. Link na video v m elm biu @matomisik nebo hledejte na mém YouTune 🎸 #steelcaster #steelguitar #miles #kytarovazbrojnice #kovovakytara #matomisik

YOUTUBE

5

září
2013

Porovnání ProCo RAT vs jeho modifikace

témata: Pro muzikanty

Legendární kytarový distortion pedál RAT, od firmy ProCo, zná většina kytaristů. Měl jsem možnost ho porovnat s jeho velmi povedenými modifikacemi od firem Robert Keeley a Salvation Mods.

K testu jsem měl k dispozici (neupravený/původní) originál ProCo RAT 2 (ve videu označený přelepkou „stock“) z roku přibližně 1990 a modifikace tohoto pedálu od velmi populárního modifikátora kytarových pedálu, a též velmi úspěšného výrobce vlastních pedálů Roberta Keeleyho a poté pro mne milé překvapení, zástupce z Českých luhů a hájů, Antonína Salvu a jeho značku Salvation Mods, která si pomalu získává svůj věhlas u světových hráčů jako jsou Smashing Pumpkins, Accept nebo Guns N' Roses.

ODKAZY:
RAT: www.ratdistortion.com
Robert Keeley: www.robertkeeley.com
Salvation Mods: www.salvationmods.com

SDÍLEJ:
VZHŮRU
© 2019 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty