LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

HLAVNÍ TÉMATA

TÉMATA

NĚCO Z MÝCH
SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

INSTAGRAM

Natočil jsem pro vás video report o českých kovových kytarách #MilesGuitars. Jako speciální host @krejcoves z Monkey Budiness, který nám na kytary zahrál a podělil se o svézkušenosti s těmito unikátními nástroji. Link na video v m elm biu @matomisik nebo hledejte na mém YouTune 🎸 #steelcaster #steelguitar #miles #kytarovazbrojnice #kovovakytara #matomisik

YOUTUBE

13

červen
2010

Rumunsko – pohoří Apuseni

témata: Cestování | Příroda

Hory a lesy netknuté po tisíc let, divocí koňové, obří jeskyně a nikde ani živáčka. To je vele-významná pouť tří „mrduců” po Rumunském pohoří Apuseni — oblast Bihor a Pádis.


Na cestu do Rumunských kopců jsem se vydal s věrnými přáteli Tomášem (mrduc #1) a Jelenem (mrduc #2). Je to stále ještě lidu-prostý kraj. A když už někoho potkáte, jsou to většinou milí lidé z hor. Ale častěji narazíte spíše na divoké koně, stádo ovcí, milého ovčáckého psíka nebo na medvěda. Cestu jsme podnikli v červnu 2010.

Zvu vás tedy na tuto cestu společně s námi. U každé fotky najdete odpovídající popisky vč. místa. Případné dotazy a komentáře můžete psát do diskuzního formuláře zcela dole (budu za ně rád).


Foto & video

A zde ještě mapa naší cesty.

Fotografovali © Maťo, Tomáš a Jelen

SDÍLEJ:

KOMENTÁŘE:

VZHŮRU
© 2019 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty