LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

OBCHOD

Horské kvítí

fotografie (insta-foto série) — tisk

Příběh fotografie

Moment, kdy se centimetr po centimetru sunete pomalu vzhůru kolmou sklaní stěnou, pod vámi jsou stovky metrů a v jeden moment se vám před nosem ukáže tento malý chumáček krásných květů, který se tam v naprostém klidu koupe v lázni horského Alpského slunce jakoby nic. Tak se zubama chytnete lana, sundáte si rukavice, vytáhnete telefon a při focení jen doufáte, že vám z prokřehlých rukou nevyklouzne a nezapíchne se do ledovce, který je někde hluboko pod vámi.

Tato „insta-foto” série, jsou jakési kapesní fotografie, které pořizuji výhradně svým iPhone telefonem, který mám vždy u sebe (v kapse) a umožňuje mi zachytit pohotově a pokud je třeba i nepozorovaně, nečekané okamžiky. Což klasický fotoaparát kolikrát neumožňuje, jelikož než vše nastavíte je onen moment pryč nebo si vás dotyčný objekt všimne :)


Formát a cena

KOUPIT objednat
e-mailem

Podrobnosti:

Dílo je opatřeno číslovaným a autorem podepsaným certifikátem pravosti.
Tiskne se na velice kvalitní materiál, kvalitními barvami jenž mají velmi dlouhou životnost a UV ochranu. Fotografie jsou přilepeny na pevné hliníkové desce a háček umožňuje rychlé pověšení na stěnu. Vše pečlivě zabaleno, aby dílo nedošlo po cestě k Vám k úhoně. Objednávka probíhá přes email. Podrobnosti o platbě a dopravě Vám budou zaslány obratem, hned jak obdržíme Vaši objednávku. Objednávku je možné expedovat přibližně do 7 pracovních dnů.

SDÍLEJ:
VZHŮRU
© 2019 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty