LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

PRO OČI

PRO UŠI

Aneta Langerová

S touto charismatickou zpěvačkou a milou bytostí jsem spolupracoval v letech 2005-2006.


Aneta Langerová mne oslovila zda bych jí nepomohl postavit novou kapelu. Původně jsem odmítl ale potom jsem si to rozmyslel a řekl si, že by tato spolupráce přeci jen stála za pokus. Pomohl jsem tedy postavit zcela novou kapelu z přátel a muzikantů o kterých jsem se domníval, že budou ti praví: Marek Zelený (basa, klávesy), Jan Jaško (bicí), A.M. Almela (kytara — ten byl po čase vystřídán Markem Svobodou), já (kytara) a společně jsme se snažili vtisknout novou energii do Anetiných koncertů.

Společně jsme odehráli nesčetně koncertů a festivalů, několik televizních show, nahráli jsme ve studiu Sono novou verzi singlu Voda živá a vydali živý záznam koncertu „Spousta andělů” na CD/DVD včetně rozsáhlého video materiálu z uplynulého období. Jako výtvarník a grafik jsem také pro Anetu vytvořil nové webové stránky, designy pro merchandise, grafiku plakátů a obal zmíněného živého CD/DVD (k vidění na mém webu zde: dvd, cd).

Od začátku jsme se snažili tvořit a pracovat na novém materiálu. Nicméně to stále nějak nešlo a drhlo to i na více frontách. Nakonec jsme se dohodli, že radši od spolupráce upustíme a každý si půjde svou cestou. Po krátkém čase Aneta rozpustila i zbytek skupiny a společně ve spolupráci s producentem Martinem Ledvinou, postavila skupinu zcela novou a z mého pohledu to byl krok velmi dobrý, který přinesl kýžené ovoce.


Fotky


Videa

SDÍLEJ:

KOMENTÁŘE:

VZHŮRU
© 2024 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty