LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

PRO OČI

PRO UŠI

Loga a značky Díl 6.

Výběr některých prací, které jsem v minulosti pro své klienty a přátele vytvořil.

Tvorba logotypů, značek nebo symbolů, je mou velice oblíbenou činností. Vlastně celková „vizuální identita” společnosti, výrobku nebo třeba hudební skupiny, je obor, který mi byl vždy blízký. Jak se říká, obal prodává. A je to tak. Mou pozornost vždy nejdříve přitáhne právě obal výrobku, to jak je prezentovaný a jeho celková aura, kterou vyzařuje. Snažím ke své spolupráci vybírat ty projekty, které mě opravdu oslovují a jsou svým obsahem pro mě inspirativní. Potom je tvorba značky pro takto naladěnou spolupráci, opravdu radostná.Logotyp pro mojí mamku Katarínu Mišíkovou a její fotografickou tvorbu. Symbol si navrhla sama a já ho následně dotvořil a připojil typografii (2006)


Logotyp pro Raducu Vojáčkovou a její taneční studio „Tanec 5 rytmů”, jenž se zabývá právě tímto velice pozoruhodným a ozdravujícím pohybovým cvičením (2012)


Logotyp pro Alexim, můj oblíbený obchod s hudebními nástroji v pražských Dejvicích. 3D vizualizace: Jan Baxa (2009)


Nepoužitý návrh logotypu pro mezinárodní školu vnitřního rozvoje „Individual Systemics” (2013)


Tuto značku/logo jsem si vymyslel a vytvořil speciálně pro použití na audio nahrávkách (hudebních albech), které byli tzv. re-masterovány. Značka vychází ze symbolu recyklace a je určena převážně pro tiskoviny doprovázející hudební nosič (2009)


Tento logotyp jsem vytvořil pro velmi povedenou stolní hru „Laborigines”. Také jsem autorem všech dalších ilustrací a grafiky tohoto projektu, jehož prezentaci si můžete prohlédnout zde na mém webu. (2007)

SDÍLEJ:
VZHŮRU
© 2024 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty