LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

PRO OČI

PRO UŠI

The Colorblinds

Když můj mladší bratr Adam začínal s muzikou, bylo to právě s touto kapelou The Colorblinds. Klukům bylo kolem 14ti let a svým hudebním projevem a energií nám doslova vyrazili dech. Bylo to prostě senzační! Kapele jsem pomáhal jak to šlo. Vytvořil jsem jim kompletní grafickou identitu, pomáhal s tvorbou hudby a následně ve studiu s hudební produkcí. Zde se můžete podívat na pár věcí, které pro kapelu v mé dílně vznikli.


Logo


Logotyp kapely The Colorblinds.


Grafický design


Obálka prvního alba „The Colorblinds” z roku 2011.
(fotografie: Markéta Jurná)


Obálka a fotografie pro digitální vydání dvou singlů z roku 2012.


Plakát u příležitosti vydání prvního alba.
(fotografie: Markéta Jurná)


Design trička.


Design trička.


Fotografie


Promo fotografie kapely. Tyto fotky vznikly opravdu velmi improvizovaně během procházky po zkoušce. Bylo ideální světlo a foťák po ruce. Kluci se sice cukali, že nejsou dost „cool” oblečení ale nakonec to ani nevadilo.


Promo fotografie kapely. Tyto fotky vznikly opravdu velmi improvizovaně během procházky po zkoušce. Bylo ideální světlo a foťák po ruce. V domě jsme našli navíc tuto krásnou starou „8mm kameru”, která nám při focení náramně pomohla.


Video


V roce 2012 jsme s kapelou natáčeli jejich dvě písně „Oh No„„Dangerous Girl”. Krom hudební produkce těchto dvou singlů jsem se zhostil také role foto-video dokumentátora a natočil tento krátký dokument ze studia. Vše bylo točeno pouze na iPhone s přídavným mini-objektivem Olloclip.

SDÍLEJ:

KOMENTÁŘE:

VZHŮRU
© 2024 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty