LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

PRO OČI

PRO UŠI

Samurai shot

Kompletní grafická identita pro první nealkoholický panák, kterou jsem pro mého kamaráda ČajoMíra a jeho produkt Samurai shot vytvořil. Jednalo se o komplexní zakázku od loga, přes viněty na lahve, až po veškeré tiskoviny a webové prezentace.


Jelikož jsem velký milovník čaje, tak mne práce na tomto čajovém produktu náramně bavila. Samurai shot je vlastně první nealkoholický energetický nápoj na trhu, připravený ze silných čajových extraktů a směsí bylin. Více o tomto pozoruhodném nápoji se dozvíte na www.samuraishot.cz.

Při práci jsem se samosebou nechal výrazně inspirovat japonskou kulturou. Při tvorbě loga jsem například vycházel ze starých japonských podpisových razítek, která se mi vždy náramně líbila. Viněta pro lahev vychází prozměnu z tvaru samurajského meče a když chytnete lahev za hrdlo, je to jako by jste vlastně drželi v ruce meč.

Takže na zdraví... a za Vaše postřehy a komentáře, které můžete vkládat zcela dole, budu velice rád.Logotyp Samurai Shot. Inspirace vychází ze starých japonských razítek.


Prvotní skica loga Samurai shot a etikety lahve.


Celostránkový inzerát


Viněta pro lahev Samurai shot – Bitter Green.


Viněta pro lahev Samurai shot – Pure Dark.


Viněta pro lahev Samurai shot – Sweet Flower.


Web bannery pro e-shop Samurai shot.


Fotky finálního produktu

SDÍLEJ:

KOMENTÁŘE:

VZHŮRU
© 2024 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty