LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

PRO OČI

PRO UŠI

Gingerhead

Mít kapelu o které můžete říct „my jsme kapela”, není vůbec běžná věc. O to větší mám radost, že se mi to přihodilo a že jsem našel lidi se kterými mi je opravdu skvěle a dokážeme spolu tvořit muziku která je vším, co jsem si kdy přál. My jsme Gingerhead.


Hudba se má poslouchat a né o ní moc mluvit, tak budu stručný :)
S Gingerhead jsme se setkali na takovém nezávazném jamování, které počátkem roku 2015 inicioval můj kamarád a bývalý spoluhráč ze Selfbrush Dandýs. Ono když ta energie funguje, tak to prostě poznáte. A tak jsme si řekli, že by byla opravdu škoda nevyužít tak dobré konstelace a že založíme společnou kapelu.

Gingerhead jsou:
Eliška Flaková – zpěv
Luboš Moravec – kytara, vokály
Maťo Mišík – kytara
Vlasta Klein – basa
Tomáš Piala – bicí

Veškeré podrobnosti o kapele včetně kontaktů, odkazů na sociální sítě atd. naleznete na našich stránkách www.gingerhead.cz. Muziku můžete pořídit jak na webu kapely tak v mém eshopu.


Audio / Video

Toto je náš první singl Holy Ground (2016). Další muziku budu postupně přidávat.

Moje oblíbená Little Kings z našeho živého studiového session Life in studio (2017).

Ochutnávky z našeho debutového Holy Ground — EP (2016)

Retrospektivně laděný videoklip k singlu Raise Me Up (2018), pro který nám napsal text můj americký bratranec Roger Laplant.

Náš vlastně první regulérní videoklip k singlu I Don't Care, který jsem režíroval a do hlavní role obsadil mého kamaráda, mladého herce Honzu Komínka.

SDÍLEJ:
VZHŮRU
© 2023 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty