LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

HLAVNÍ TÉMATA

TÉMATA

NĚCO Z MÝCH
SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

INSTAGRAM

YOUTUBE

25

červenec
2018

V mém dalším videoklipu tančí bláznivý Komínek

témata: Muzika | Tvorba novinky

Videoklip pro skupinu Gingerhead v hlavní roli s bláznivým tanečníkem Honzou Komínkem.


V pořadí druhý regulérní videoklip z mé dílny, který jsem spol. s Jakubem Duškem natočili pro mou kapelu Gingerhead na 1. máje roku 2018.

Vydání singlu se blížilo a nápad na videoklip pořád nikde. Až jednoho rána při čištění zubů to přišlo... BUM! Prostě jsem to viděl. Zcela jasně, od začátku až do konce. Během 5 minut byla vize klipu hotová. A hned jsem věděl, že jediný kdo může zahrát toho magora co tam bude tančit svůj bláznivý tanec, je právě Honza Komínek. Kluk, kterého znám od mala jakožto našeho souseda a nejlepšího kamaráda mého bratra Adama. Prostě magor od přírody.

Do vedlejší role retro-rapera s magičem jsme obsadili mojí sestru Báru. Natáčelo se u nás na pražské Letné. Je tam vše... Letenské sady a tenisové kurty, Stromovka, Expo 58, Výstaviště, Stalinův pomník, Výstaviště a dokonce jsme stihli udělat záběry na legendární horské dráze Cyklon jen pár dní před její definitivní demolicí. O tom, že se nám Honza skoro popral s účastníky prvomájového setkání se tady asi rozepisovat moc nebudu... :)


Fotky z natáčení

SDÍLEJ:
VZHŮRU
© 2024 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty