LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

PRO OČI

PRO UŠI

Loga a značky Díl 4.

Výběr některých prací, které jsem v minulosti pro své klienty a přátele vytvořil.

Tvorba logotypů, značek nebo symbolů, je mou velice oblíbenou činností. Vlastně celková „vizuální identita” společnosti, výrobku nebo třeba hudební skupiny, je obor, který mi byl vždy blízký. Jak se říká, obal prodává. A je to tak. Mou pozornost vždy nejdříve přitáhne právě obal výrobku, to jak je prezentovaný a jeho celková aura, kterou vyzařuje. Snažím ke své spolupráci vybírat ty projekty, které mě opravdu oslovují a jsou svým obsahem pro mě inspirativní. Potom je tvorba značky pro takto naladěnou spolupráci, opravdu radostná.Pro velice vyvedený hudební festival Struneři, zaměřený na fenomén elektrické kytary, jsem vytvořil toto logo a celkovou grafickou identitu (celý projekt k vidění ZDE).


Logotyp pro coworkingové centrum Creative Gate na pražském Václavském náměstí. Jedná se o velice sympatický prostor, myšlenku a lidi. (2012)


Nepoužitý návrh logotypu pro pro společnost Infin (2013)


Logotyp pro velice ojedinělou hračku a stolní hru Kiumbové, kterou jsme v roce 2009 s přáteli vytvořili. Hračka je z části vyráběna ručně v africké Keni a je úzce propojena s pomocí v této oblasti a neziskovým sdružením ShineBean. Podrobná prezentace celého projektu a mých výtvarných prací pro něj, je k vidění zde na mém webu.


Logotyp pro výtvarnou galerii M. Seifertové „Galerie Seifert” v Praze na Starém městě. Symbol znázorňuje písmeno „S” a vytvořil jsem ho klasickou kaligrafickou malbou štětcem. (2006)


Logotyp pro mezinárodní televizní stanici Ethnic TV, zaměřenou na etnické menšiny v evropských zemích (2009)

SDÍLEJ:
VZHŮRU
© 2021 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty