LANGUAGE
Vítejte v mé hudebně-výtvarné kuchyni

MŮJ PŘÍBĚH

Staň se patronem

Plno z vás se mne ptáte, jak mne můžete podpořit v tom co dělám...

Pokud jste tedy fanoušci mého video-pořadu KYTAROVÁ ZBROJNICE a máte chuť mne v tomto mém snažení podpořit, jste tu správně. Zde je pár možností...


1. Pozvi mě na ČAJ

Jednoduše mne můžeš pozvat na čaj... na platformě BY ME A COFFEE (v mém případě spíš „čaj“) mne můžeš podpořit jednorázovou platbou dle libosti. 


2. Staň se členem FANKLUBU a získej něco EXTRA

Na platformě Herohero jsem pro fanoušky Kytarové zbrojnice vytvořil fanklub, kde za drobný měsíční poplatek získáte něco navíc.

Videa s předstihem, bez reklam a v plné délce • Exkluzivní obsah, který jinde nenajdete • Kytarové lekce, rady a tipy • Merch a další věci za lepší ceny • Giveaway akce jen pro předplatitele

Přejít na stránku Herohero.co/kytarovazbrojnice


3. Něco si odemne můžeš KOUPIT

Podívej se do mého e-shopu a můžeš si vybrat nějaké tričko, čepici atp. Jednak si uděláš radost a současně nákupem podpoříš můj pořad Kytarová zbrojnice.

Přejít do E-SHOPU


4. Podpoř mou tvorbu JEN TAK

Pro ty z Vás, kdo nepotřebujete něco extra a máte chuť mou tvorbu nezištně podpořit JEN TAK, je tu možnost poslat libovolnou finanční částku na níže uvedený bankovní účet. Ať už to bude 100,- nebo 500,- korun, umožníte mi tím získávat prostor a energii pro tvorbu dalších a dalších zajímavých projektů, které pro vás chystám.

číslo bankovního účtu:
1008096056/3030

Pro platby ze zahraničí:
IBAN: CZ0630300000001008096056
BIC: AIRACZPP

Ke sdělení/poznámce k platbě nezapomeňte prosím napsat, že se jedná o DAR.

QR platba
Přímá QR platba na můj bankovní účet.

Děkuji Vám přátelé

 

 

SDÍLEJ:
VZHŮRU
© 2024 All rights reserved.
webdesign by MAToMATIC studio | code by Qwerty